| Ürün Adı | GL2.5-A Kablosuz Kapak Lambası |
|---|---|
| Parlaklık | 4000 LÜKS |
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Özellikler | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Ürün Adı | Kömür madenciliği ışıkları |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki 2 yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Modeli | GL-T666A Patlamaya Karşı El Feneri |
|---|---|
| 1 metrelik parlaklık | 10000lüks |
| Çalışma Süresi | 10-24 saat |
| ağırlık | 360g |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |