| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 50°C |
|---|---|
| aydınlatma derecesi | 15000 Lux |
| Kullanım | Tünel, madencilik, yeraltı. |
| Özellikler | Suya Dayanıklı, Toz Geçirmez, Darbeye Dayanıklı |
| aydınlık | 96 lum |
| Ürün Adı | LED madencilik lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | LED madencilik lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | LED madencilik lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | Kablosuz kapağı lamba |
|---|---|
| Ana LED süresi | 15-18 saat. |
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | LED Madencilik Kapağı Lambası |
|---|---|
| Ana LED süresi | 15-18 saat. |
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | Kablosuz kapağı lamba |
|---|---|
| Ana LED süresi | 15-18 saat. |
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | Yeraltı kapağı lambası |
|---|---|
| Ana LED süresi | 15-18 saat. |
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | Kömür madenciliği ışığı |
|---|---|
| Ana LED süresi | 15-18 saat. |
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | Madenci baş lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |