| Model Numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Sürüm | Standart | Geliştirilmiş |
| Aydınlatma Modları | İş - Yardımcı - SOS | Zayıf - Normal - Güçlü - Yardımcı - SOS |
| Ana Işık Akımı | 480mA | 230mA - 480mA - 800mA |
| Ana Işığın Gücü | 1,78W | 0,81W - 1,78W - 2,56W |
| Aydınlık | 232 Lm | 178Lm - 232Lm - 375Lm |
| Parlaklık | 13000 Lüks | 7000Lux - 13000Lux - 20000Lux |
| Çalışma Süresi | 14-16H | 30 saat - 16 saat - 8 saat |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık, İki yardımcı ışık |
| Pil Kapasitesi | 6800mAh şarj edilebilir Li-ion pil paketi 18650 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Ana Işığın Ömrü | 100.000 Saat |
| Pil Döngüleri | 1200 döngü |
| Ağırlık | 217g |
| Su geçirmez Sınıf | IP68 |