| Ürün Adı | GL8-D Kablolu Kapak Lampu |
|---|---|
| Işık Kaynağı | Bir ana ışık, iki yardımcı ışık |
| Pil Kapasitesi | 7.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Adlık Voltaj | 3.7V |
| Ana ışık akımı | 450mA |
| Lumen | 216 Lum |
| Parlaklık | 15000lux |
| Hizmet | OEM/ODM kullanılabilir |
| Ana ışığın ömrü | 100,000 saat |
| Pil Dönemleri | 1000 döngü |
| Çalışma süresi | 16 saat |
| Ağırlık | 535g |
| Işıklandırma Modları | Ana - Ana / Yardımcı - Kapalı |
| Malzeme | PC |
| Su geçirmez derecesi | IP68 |