| Light source | One main light two auxliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 6.8Ah rechargeable li-ion battery 18650 |
| Rated voltage | 3.7V |
| Lifespan | 100000 Hours |
| Battery cycles | 1200 cycles |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 25000 LÜKS |
| Ana ışık aydınlık | 348 ışık |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Türü | Farlar |
| Ip derecesi | IP67 |
| Güç Kaynağı | LED |
| Özellikler | Suya Dayanıklı, Toz Geçirmez, Darbeye Dayanıklı |
|---|---|
| Aydınlatma modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Malzeme | bilgisayar |
| Uygulama | Madencilik, Tünel Açma, İnşaat |
| Süre | 60 saat -33 saat- 22 saat |
| Ürün Adı | 15000lux Madencilik Bareti Işıkları |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | LED güvenlik kask lambaları |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Voltaj | AC85-265V |
|---|---|
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Işık kaynağı | LED |
| Garanti | 2-5 Yıl |
| Işık akışı | 1000-10000lm |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
|---|---|
| 1 m'lik güç, lüks | 5000 LÜKS |
| Ürün Adı | Güvenlik Kask şapka lambaları madencilik için |
| Lümen | 96 LUM |
| Aydınlatma Modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
|---|---|
| Voltaj | AC85-265V |
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Garanti | 2-5 Yıl |
| Özellikler | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
| Ürün Adı | LED |
|---|---|
| Ip derecesi | IP67 |
| Işık akışı | 96lm |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Malzeme | ABS |