| Ürün Adı | Madencilik için kullanılan güvenlik kaskı lambası |
|---|---|
| Parlaklık | 10000 lüks |
| Malzeme | ABS |
| Çizgi açısı | 120° |
| Garanti | 1 yıl |
| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
|---|---|
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Li-ion pil paketi |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 16 Saat |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Ürün Adı | LED madencilik lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | Yeraltı Madencilik Lambası Akülü |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki 2 yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
|---|---|
| Aydınlık | 169 lum |
| Montaj Seçenekleri | Kask Klipsi, Manyetik Taban |
| Ayarlanabilir lamba tutucu | 90 ° |
| Özellik | Ayarlanabilir, taşınabilir, düşük güç göstergesi |
| Çalışma süresi | 16 ~ 18 saat |
|---|---|
| IP sınıfı | Su geçirmez IP67 |
| Ana Işık Akımı | 280mA |
| Ana ışık aydınlık | 169 lum |
| Aydınlatma | 4000 LÜKS |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 23000 lüks |
| Ana ışık aydınlık | 528 Lm |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Malzeme | bilgisayar |
|---|---|
| Ürün Adı | KL5LM LED Madencilik Lambası |
| Garanti | 1 yıl |
| Özellikleri | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
|---|---|
| Süre | 16 saat |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ -50 ℃ |
| Ayarlanabilir lamba tutucu | 90 ° |
| Çalışma Süresi | 15H - 10H |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Pil |
| Ana ışık gücü | 2,96W |
| IP derecesi | su geçirmez IP68 |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |