| Ağırlık | 420g |
|---|---|
| CRI | RA> 80 |
| Pil | Lityum pili |
| Aydınlık | 232 lum |
| Işık akısı | 1000-10000lm |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Banka havalesi, Western Union, PAYPAL |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Işın Mesafesi | 200 metre |
|---|---|
| Özellik | Ayarlanabilir, taşınabilir, düşük güç göstergesi |
| Ana ışık gücü | 4,4W |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ -60 ℃ |
| Pil türü | Şarj Edilebilir Lityum İyon |
| Ürün Adı | GL2.5-A Şarj Edilebilir Madencilik Başlığı Lambası |
|---|---|
| aydınlık | 85 lümen |
| Parlaklık | 4000lüks |
| Pil Kapasitesi | 2.8Ah Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
| Yaşam Süresi | 100000 saat |
| Model no. | GLC-6 |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Akü kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| IP derecesi | IP68 |
| Çalışma süresi | 16 ~ 18 saat |
|---|---|
| IP sınıfı | Su geçirmez IP67 |
| Ana Işık Akımı | 280mA |
| Ana ışık aydınlık | 169 lum |
| Aydınlatma | 4000 LÜKS |
| Light source | One main light & two auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7800mAh Li-Ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Illuminous | 216Lum |
| Brightness | 12000Lux |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Tip | Farlar |
| IP derecelendirmesi | IP67 |
| Güç kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 3.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 300mA |
| Ana ışık Güç | 1.1W |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık ve İki yardımcı ışık |
|---|---|
| Akü kapasitesi | 7800mAh Li-ion pil paketi |
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ana ışık Güç | 1,67 W |