| Nominal Gerilim | 3.7V |
|---|---|
| Işın açısı | 120 derece |
| Darbe Dayanımı | 1 metreye kadar düşme |
| Pil Ömrü | 8 - 12 saat |
| Pil döngüleri | 1200 Döngü |
| Su Geçirmez Derecelendirmesi | IP67 |
|---|---|
| Çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Aydınlatma modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Ana Işık Akımı | 230mA |
| Güç Tüketimi | 3W |
| Güç | 3W |
|---|---|
| Işık Akısı | 348 lum |
| Düzenlenebilir Başbandı | Evet |
| Işın açısı | 120° |
| IP derecesi | su geçirmez IP68 |
| Modeli | GLC-6 kablosuz başlık lambası |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Malzeme | bilgisayar |
| Tartmak | 217g |
| Su Geçirmez Seviye | IP67 |
|---|---|
| Ana ışık parlaklığı | 25000 LÜKS |
| Ağırlık | 250 gram |
| Çalışma Zamanı | 12 saat |
| Işık akısı | 10000lm |
| Ürün Adı | kl5lm madencilik lambası |
|---|---|
| Kullanımı | Madenci Çalışma Aydınlatması İçin Kullanılır |
| Parlaklık | 10000lüks |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
| Ürün Adı | Yeraltı Madencilik Lambası Akülü |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki 2 yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Modeli | GLC-6S kablosuz kapak lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Parlaklık | 148lum - 289lum - 385lum |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Ürün Adı | Madenciler için patlama karşıtı madencilik fener |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Modeli | GLC-6M Kablosuz Başlık Lambası |
|---|---|
| ağırlık | 204g |
| Pil döngüleri | 1200 Döngü |
| Malzeme | bilgisayar |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |