| aydınlık | 96 lum |
|---|---|
| Güç | 100W |
| Ana ışık gücü | 1.1W |
| Aydınlık | 232 lum |
| Ömür | 100000 saat |
| Teslim süresi | 10-15 gün |
|---|---|
| Marka adı | Green Lighting |
| Model numarası | GL-T666 |
| Ürün Adı | LED |
|---|---|
| Ip derecesi | IP67 |
| Işık akışı | 96lm |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Malzeme | ABS |
| Voltaj | AC85-265V |
|---|---|
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Işık kaynağı | LED |
| Garanti | 2-5 Yıl |
| Işık akışı | 1000-10000lm |