| aydınlatma derecesi | 15000 Lüks-25000 Lüks |
|---|---|
| Ana Işık Akımı | 800mA |
| Lümen | 348 ışık |
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| Ağırlık | 480G |
| Akü | Lityum pil |
|---|---|
| Işık akışı | 348 lum |
| Çizgi açısı | 120° |
| Güç | 3W |
| Pil Türü | Şarj edilebilir Li-ion pil |
| Öğe Adı | GS12-A |
|---|---|
| Ana ışık parlaklığı | 15000 Lux - 25000 Lux |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Pil döngüleri | 1200 çevrim |
| Lamba gövde malzemesi | Plastik |