| Modeli | GL8-C Kablolu Başlık Lambası |
|---|---|
| Paketleme Detayları | ana - ana/yardımcı - kapalı |
| Pil Kapasitesi | 7.8Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
| Parlaklık | 15000Lux |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Lamba Adı | LED Madencilik Kapağı Lambası |
|---|---|
| IP Derecesi | IP 68 |
| Malzemeler | ABS |
| Yaşam süresi | 100000 Saat |
| Şarj Zamanı | 6 saat |
| aydınlık | 221 lümen |
|---|---|
| Model | CM-100 |
| IP Derecesi | IP 68 |
| Lamba Adı | LED Madencilik Kapağı Lambası |
| Şarj üniteleri | 60 birim |
| Ürün Adı | Güvenlik Madencileri LED Kap lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | 6.8Ah LED kapak lambası yeraltı madenciliği |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | Kablosuz kapak lambası madenciliği |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Modeli | GL2.5-A kablosuz maden lambası |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 2.8Ah Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
| Parlaklık | 4000lüks |
| ağırlık | 126g |
| Su geçirmez sınıf | IP67 |
| Çalışma süresi | 13-15 Saat |
|---|---|
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Parlaklık | 25000lüks |
| Pil Kaynağı | Panasonic |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ürün Adı | 6.8Ah LED kapak lambası yeraltı madenciliği |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Güç | 1,67 W |
|---|---|
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ağırlık | 418g |
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |