| aydınlatma derecesi | 25000 LÜKS |
|---|---|
| Su geçirmez | IP68 |
| Şarj Zamanı | 4 saat |
| Çizgi açısı | 120 derece |
| Parlaklık | 1000 Lümen |
| main light current | 450mA |
|---|---|
| Power | 1.67W |
| Battery cycles | 1000cycles |
| Working Temperature | -40℃-+50℃ |
| Warranty | 1 Years |
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
|---|---|
| Voltaj | AC85-265V |
| Işık kaynağı | LED |
| Garanti | 2-5 Yıl |
| Işık akışı | 1000-10000lm |
| Ana Işık Akımı | 450ma |
|---|---|
| Güç | 1,67 W |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ana Işık Akımı | 450ma |
|---|---|
| Güç | 1,67 W |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün Adı | Şarj Rafı |
|---|---|
| Kullanımı | GLC-6 madencilik başlığı lambası şarjı için |
| Koruma | Kısa Devre Koruması, Aşırı Şarj, Aşırı Akım, Aşırı Gerilim |
| Giriş voltajı ve akımı | 110V-240V/10A |
| çıkış voltajı ve akımı | 5V/2A |
| Montaj Seçenekleri | Kask Klipsi, Manyetik Taban |
|---|---|
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Su geçirmez | IP68 |
| Malzeme | ABS |
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |
| Şarj Zamanı | 4 saat |
|---|---|
| Düzenlenebilir Başbandı | - Evet. |
| Çizgi açısı | 120 derece |
| Ürün Adı | Madenci Kapağı Lampu |
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Ürün Adı | Madenci Kapağı Lampu |
|---|---|
| Güç kaynağı | Şarj edilebilir pil |
| Parlaklık | 1000 Lümen |
| Çizgi açısı | 120 derece |
| Su geçirmez | IP68 |