| modeli | Lamba |
|---|---|
| Renk | yeşil |
| Montaj Tipi | Kask Klipsi |
| Tip | far |
| Kullanım | Endüstriyel, yangınla mücadele |
| aydınlatma derecesi | 4000lüks |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | Şarj Edilebilir Lityum Pil |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Kullanımı | Tünel, madencilik, yeraltı. |
| Lümen | 85 lümen |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Giriş Gerilimi | AC85-265V |
|---|---|
| Garanti | 5 Yıl |
| Montaj Tipi | Tavan montajı |
| Ana ışık gücü | 0,74W |
| Ana ışık parlaklığı | 15000 Lux - 25000 Lux |
| Model numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Uygulama | yeraltı aydınlatması,tünel,kömür madenciliği |
| Su geçirmezlik Seviyesi | IP68 |
| Ürün Adı | GLC-6 |
| Süre Süre | 16 saat |
| Pil Kapasitesi | 7Ah şarj edilebilir li-ion pil |
|---|---|
| Sertifika | CE,CCC,ATEX |
| Kullanımı | Yeraltı aydınlatması, madencilik aydınlatması |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Su geçirmez derecesi | IP68 |
| Voltaj | AC85-265V |
|---|---|
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Işık kaynağı | LED |
| Garanti | 2-5 Yıl |
| Işık akışı | 1000-10000lm |
| Lamba Gövde Malzemesi | bilgisayar |
|---|---|
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
| Lümen | 261 lümen |
| Renk | Ra>80 |
| Pil Ömrü | 1200 Döngü |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | AC85-265V |
| Aydınlatma modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Gerilim | AC100-240V |
| Işık akısı | 1000lm |
| Model Numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Akü kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| IP Derecelendirmesi | IP68 |