| Işığın parçaları | Yan uyarı lambaları ve Merkezi çalışma lambaları |
|---|---|
| Işık kaynağı | 16 Led F5 RGB ve 1 adet ana ışık ve 6 adet yardımcı ışık |
| Merkezi çalışma ışığının ışık modları | Zayıf-güçlü-yardımcı |
| Orta çalışma ışığının parlaklığı | 120Lum-350Lum-50Lum |
| Merkezi çalışma ışıklarının parlaklığı | 1500Lux-6000Lux |
| aydınlık | 85 lümen |
|---|---|
| Mevcut | 180mA |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Su geçirmez | IP68, |
| Işık kaynağı | LED |
| aydınlık | 85 lümen |
|---|---|
| Mevcut | 180mA |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Su geçirmez | IP68, |
| Işık kaynağı | LED |
| aydınlık | 85 lümen |
|---|---|
| Mevcut | 180mA |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Su geçirmez | IP68, |
| Işık kaynağı | LED |