| Model numarası | GL-T666 |
|---|---|
| Işık kaynağı | bir ana ışık |
| Yaşam süresi | 100000 saat |
| Çalışma süresi | 4 saat |
| Ağırlık | 280G |
| Model numarası | GL-T666 |
|---|---|
| Işık kaynağı | bir ana ışık |
| Yaşam süresi | 100000 saat |
| Çalışma süresi | Saat dokuzda. |
| Ağırlık | 360g |
| Model numarası | GL-T666 |
|---|---|
| Işık kaynağı | bir ana ışık |
| Yaşam süresi | 100000 saat |
| Çalışma süresi | Saat dokuzda. |
| Ağırlık | 360g |
| Model numarası | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| Işık kaynağı | SMD2835 |
| güç/m | 8W/M |
| Yaşam süresi | 5 yıl |
| Çalışma süresi | 50000 |
| Ürün Adı | yastıklı omuz askılı ayarlanabilir madenci kemeri |
|---|---|
| Kullanım | yeraltı madencilerinin kullanımı için |
| Malzeme | Polyester Pırlanta |
| Boyut | 1245mm*53mm |
| Klip malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Model numarası | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| Işık kaynağı | SMD2835 |
| güç/m | 8W/M |
| Yaşam süresi | 5 yıl |
| Çalışma süresi | 50000 |
| Model numarası | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| Işık kaynağı | SMD2835 |
| güç/m | 8W/M |
| Yaşam süresi | 5 yıl |
| Çalışma süresi | 50000 |
| Model numarası | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| Işık kaynağı | SMD2835 |
| güç/m | 8W/M |
| Yaşam süresi | 5 yıl |
| Çalışma süresi | 50000 |
| Model Hayır | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| Işık kaynağı | SMD2835 |
| güç/m | 15W/M |
| Ömür | 5 yıl |
| Çalışma süresi | 50000 |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |