| Model NO. | GL-T666(A/B) |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık cree |
| Pil Kapasitesi | 6,4Ah şarj edilebilir li-ion pil 18650 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Güçlü ışık akımı | 760mA |
| Model NO. | GL-T666(A/B) |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık cree |
| Pil Kapasitesi | 3,2Ah şarj edilebilir li-ion pil 18650 |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Güçlü ışık akımı | 760mA |
| Model NO. | GL-T666A |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık cree |
| Pil kapasitesi | 6,4Ah şarj edilebilir li-ion pil 18650 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Güçlü ışık akımı | 760mA |
| Ürün Adı | Hepsi Bir Yapıda Kablosuz Led Maden Işıkları |
|---|---|
| Ip derecesi | IP67 |
| Işık akışı | 96lm |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Malzeme | ABS |
| Ürün Adı | GLT-2 hafif kömür madencilik ışığı |
|---|---|
| Ip derecesi | IP67 |
| Işık akışı | 96lm |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Malzeme | ABS |
| Türü | Şarj edilebilir madencilik farları |
|---|---|
| Parlaklık | 10000 lüks |
| Kullanımı | Endüstriyel, Kömür Madenleri, Madencilik, Acil Durum |
| Malzeme | ABS |
| Çizgi açısı | 120° |
| Model NO. | GL-T666A |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık cree |
| Pil kapasitesi | 6,4Ah şarj edilebilir li-ion pil 18650 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Güçlü ışık akımı | 760mA |
| Kullanımı | Tünel, madencilik, yeraltı. |
|---|---|
| Çalışma Aydınlatma Süresi | 13-15 saat |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Pil Kapasitesi | 10.4Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
| Ana Işık Akımı | 800mA |
| Ürün Adı | Taşınabilir Acil Durum Elektrik Santrali |
|---|---|
| fonksiyon | Hızlı Şarj Desteği, Solar Panel Şarjı, LED Ekran, Tutucu, Solar şarj desteği, Çakmak |
| Türü | Su Geçirmez, Hızlı Şarj, Fişli, Yüksek Kapasite, Kablolu, TAŞINABİLİR, Güç İstasyonu, Kiralık Güç Ba |
| Pil Türü | LiFePO4 Pil |
| Pil Kapasitesi | 537.6Wh |
| Model NO. | GL-T666B |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık cree |
| Pil kapasitesi | 6,4Ah şarj edilebilir li-ion pil 18650 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Güçlü ışık akımı | 760mA |