| Model numarası | GLC-6 |
|---|---|
| Başvuru | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Su Geçirmez Seviye | IP68 |
| Öğe adı | GLC-6 |
| Süre | 16 saat |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Paketleme Detayları | ana - ana/yardımcı - kapalı |
| Pil Kapasitesi | 2,6Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Menşe yeri | Çin |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
|---|---|
| Kullanımı | madencilik, endüstriyel, kamp, acil durum |
| Ip derecesi | IP68 |
| Garanti(Yıl) | 1 yıl |
| Lamba gücü(w) | 2,96W |
| Şarj Edilebilir Tip | - Evet. |
|---|---|
| Şarj Zamanı | 3 saat |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Renk sıcaklığı | 6000K |
| Çalışma sıcaklığı | -40 - 60 derece. |
| Özellik | Ayarlanabilir, taşınabilir, düşük güç göstergesi |
|---|---|
| Renk sıcaklığı | 2700k-6500k |
| Hizmet vermek | OEM/ODM mevcut |
| Su geçirmez seviye | IP68 |
| Uyanma zamanı | 80 saat-100 saat |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
|---|---|
| Model numarası | GLT-2 |
| Su geçirmez Sınıf | IP68 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Uygulama | Madencilik |
| Ürün Adı | Omuz kemerleri olan yeraltı madencilik kemeri |
|---|---|
| Kullanımı | yeraltı madencilerinin kullanımı için |
| Malzeme | Polyester Pırlanta |
| Boyut | 1245mm*53mm |
| Klip malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Modeli | GL-T666A Patlamaya Karşı El Feneri |
|---|---|
| 1 metrelik parlaklık | 10000lüks |
| Çalışma Süresi | 10-24 saat |
| ağırlık | 360g |
| Su geçirmez sınıf | IP68 |
| Işık kaynağı | SMD2835 |
|---|---|
| LED yapılandırması | 60/ 70/ 72/ 120/ 140/ 144 LED/ metre |
| Güç | 8/ 15/ 17/ 18 W/m |
| Renk | > 75 |
| Giriş Gücü Gerilimi | DC24V / 36V / AC110V ~ 130V / 210V ~ 230V |