| Kullanımı | Tünel, madencilik, yeraltı. |
|---|---|
| Çalışma Aydınlatma Süresi | 16 / 18 saat. |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah / 7.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ürün Adı | kl5lm madencilik lambası |
|---|---|
| Kullanımı | Madenci Çalışma Aydınlatması İçin Kullanılır |
| Parlaklık | 10000lüks |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
| Mevcut | 180mA |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Ağırlık | 143g |
| Kullanımı | Madenci Çalışma Aydınlatması İçin Kullanılır |
| Ürün Adı | 15000lux led kablosuz madenci lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Kullanımı | Tünel, madencilik, yeraltı. |
|---|---|
| Çalışma Aydınlatma Süresi | 16 / 18 saat. |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah / 7.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ürün Adı | Yeraltı madencilik şamandırağı |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | hafif taşınabilir led madencilik ışığı |
|---|---|
| Lümen | 96 LUM |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux 2 aydınlatma modu |
| Güç | 0,74W |
| Ürün Adı | GLD-6 LED Kömür madenciliği ışığı |
|---|---|
| Parlaklık | 25000lüks |
| Pil Kapasitesi | 13,6Ah Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
| Güç | 4.07W |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
|---|---|
| Kullanımı | madencilik, endüstriyel, kamp, acil durum |
| Ip derecesi | IP68 |
| Garanti(Yıl) | 1 yıl |
| Lamba gücü(w) | 2,96W |
| Ürün Adı | KL5LM(A) kablolu madencilik kafa lambası |
|---|---|
| Güvenlik özellikleri | Aşırı şarj koruma, kısa devre koruma |
| Lümen | 216 Lümen |
| Ağırlık | 418g |
| Ana Işık Akımı | 450mA |