| Işık kaynağı | bir ana ışık altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 3.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 300mA |
| Ana ışık Güç | 1.1W |
| Kullanımı | Tünel, madencilik, yeraltı. |
|---|---|
| Çalışma Aydınlatma Süresi | 13-15 saat |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Pil Kapasitesi | 10.4Ah Şarj edilebilir Li-ion Pil |
| Ana Işık Akımı | 800mA |
| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
|---|---|
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Li-ion pil paketi |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 16 Saat |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| aydınlatma derecesi | 15000 lüks |
|---|---|
| Işık kaynağı | 1 Ana Işık 2 Yardımcı Işık |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Li-ion pil paketi |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 16 Saat |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Çalışma Zamanı | 13-15 Saat |
|---|---|
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Parlaklık | 25000lüks |
| Pil Kaynağı | Panasonic |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Ömür | 100000 saat |
|---|---|
| Çalışma Zamanı | 16 - 18Saat |
| Güç Kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Akü kapasitesi | 7Ah şarj edilebilir li-ion pil |
| Çalışma süresi | 13 - 15 Saat |
| Ağırlık | 150-300 gram |
|---|---|
| Hizmet | OEM/ODM Mevcuttur |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| Süre | 60 saat -33 saat- 22 saat |
| Sürekli çalışma süresi | 35 saat |
| Modeli | %100 Polyester |
|---|---|
| Ayarlanabilir Açı | 90 derece |
| Ömür | 100000 saat |
| IP Sınıfı | su geçirmez IP67 |
| Işın Mesafesi | 200 metre |
| Çalışma süresi | 13-15 Saat |
|---|---|
| Pil türleri | Şarj edilebilir Lityum iyonlu pil |
| Parlaklık | 25000lüks |
| Pil Kaynağı | Panasonic |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |