| Ambalaj bilgileri | Bir paket ışık, bir talimat kılavuzu ve bir şarj cihazı içerir |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Banka havalesi, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Banka havalesi, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Teslim süresi | 10-15 gün |
|---|---|
| Marka adı | Green Lighting |
| Model numarası | GL-T666 |
| Modeli | GS12-A Yarı Kablolu Başlık Lambası |
|---|---|
| Parlaklık | 15000 lüks - 25000 lüks |
| Ana ışığın gücü | 1,5W - 3W |
| Ana Işık Akımı | 450ma |
| Pil Kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
| Ürün Adı | LED |
|---|---|
| Ip derecesi | IP67 |
| Işık akışı | 96lm |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Malzeme | ABS |
| Voltaj | AC85-265V |
|---|---|
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Işık kaynağı | LED |
| Garanti | 2-5 Yıl |
| Işık akışı | 1000-10000lm |