| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Pil ömrü | 1200 Döngü |
|---|---|
| Özellikler | Suya Dayanıklı, Toz Geçirmez, Darbeye Dayanıklı |
| Işık kaynağı | Neden olmuş |
| Montaj Tipi | Tavan montajı |
| Kullanım | Endüstriyel, yangınla mücadele |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Banka havalesi, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| aydınlık | 96 lum |
|---|---|
| Güç | 100W |
| Ana ışık gücü | 1.1W |
| Aydınlık | 232 lum |
| Ömür | 100000 saat |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Model NO. | GL-T666B |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık cree |
| Pil kapasitesi | 3,2Ah şarj edilebilir li-ion pil 18650 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Güçlü ışık akımı | 760mA |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Banka havalesi, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | Çin |