| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ana ışık parlaklığı | 5000 LÜKS |
|---|---|
| Nominal gerilim | 3.7V |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Koruma Derecesi | su geçirmez IP68 |
| Ayarlanabilir Açı | 90 derece |
| Su geçirmez | IP68 |
|---|---|
| Model numarası | GLC-6'lar |
| Gerilim | AC85-265V |
| Ana LED süresi | 15-18 saat. |
| Koruma Derecesi | su geçirmez IP68 |
| Lümen | 261 lümen |
|---|---|
| Kurulum | Tavan, duvar, kolye |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Ana Işık Akımı | 600mA-800mA-1100mA |
| Akü kapasitesi | 7000mAh şarj edilebilir Li-ion pil |
| Ömür | 100000 saat |
|---|---|
| Malzeme | alüminyum alaşımlı gövde |
| Renk Sıcaklığı | 5000K |
| Pil ömrü | 1200 Döngü |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
| Model NO. | GL-T666B |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık cree |
| Pil kapasitesi | 6,4Ah şarj edilebilir li-ion pil 18650 |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Güçlü ışık akımı | 760mA |
| Ağırlık | 150-300 gram |
|---|---|
| Hizmet | OEM/ODM Mevcuttur |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| Süre | 60 saat -33 saat- 22 saat |
| Sürekli çalışma süresi | 35 saat |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Banka havalesi, Western Union, Paypal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |