| aydınlatma derecesi | 10000lüks |
|---|---|
| Başvuru | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Su geçirmez | IP68, 20M |
| Işın açısı | 30° - 120° ayarlanabilir |
| Garanti | 2 Yıl |
| Pil kapasitesi | 7Ah şarj edilebilir li-ion pil |
|---|---|
| Işın açısı | 120 derece |
| aydınlık | 96 lum |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Ağırlık | 150 - 300 gram |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
|---|---|
| Lümen | 385lum lum |
| Uyanma zamanı | 16 saat-18 saat |
| Ana ışık gücü | 1.7W |
| aydınlık | 216lum |
| Işın Açısı | 90 derece |
|---|---|
| Ana ışık gücü | 0,74W |
| Başvuru | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Standart voltaj | 3.7V |
| Malzeme | Plastik ve metal |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Akü kapasitesi | 7800mAh Li-Ion Pil Paketi 18650 |
| Yardımcı LED süresi | >60 saat |
| IP sınıfı | su geçirmez IP68 |
| Su geçirmez seviye | IP68 |
| Başvuru | Madencilik, inşaat, endüstriyel alanlar |
|---|---|
| Pil tipi | Lityum iyonu |
| Garanti | 2 yıl |
| Ana LED süresi | 16-18 saat |
| Ayarlanabilir lamba tutucu | 90 ° |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Çalışma Süresi | 13-15 saat |
|---|---|
| Montaj Seçenekleri | Tavan, duvar, kutup |
| Pil döngüleri | 1200 Döngü |
| Pil Türü | Şarj Edilebilir Lityum İyon |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Pil | lityum pil |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
| Pil döngüleri | 1200 Döngü |
| Gerilim | AC100-240V |
| Darbe Dayanımı | 2 metreye kadar düşme |