| Süre | 16 saat |
|---|---|
| Garanti | 3-5 yıl |
| Renk sıcaklığı | 5000-6500k |
| Başvuru | Maden endüstrisi |
| aydınlık | 216lum |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Ana Işık Akımı | 450ma |
|---|---|
| Güç | 1,67 W |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün Adı | Kablosuz kapak lambası madenciliği |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | madencilik baş lambası kablosuz |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki 2 yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| aydınlık | 221 lümen |
|---|---|
| Model | CM-100 |
| IP Derecesi | IP 68 |
| Lamba Adı | LED Madencilik Kapağı Lambası |
| Şarj üniteleri | 60 birim |
| Aydınlatma modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
|---|---|
| Sürekli çalışma süresi | 17 saat |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
| Ana Işık Akımı | 230mA |
| IP Sınıfı | su geçirmez IP68 |
|---|---|
| Ana ışık gücü | 1.1W |
| Su Geçirmez Seviye | IP68 |
| Sürekli çalışma süresi | 13 - 16 Saat |
| Pil Ömrü | 8 - 12 saat |
| Ana LED süresi | 15-18 saat. |
|---|---|
| Kısaltılabilir | Evet |
| Güç | 1,78W |
| Çalışma Zamanı | 10 saat |
| Lamba Gövde Malzemesi | bilgisayar |
| Akü kapasitesi | 7AH şarj edilebilir pil |
|---|---|
| Lamba Gövde Malzemesi | Plastik |
| Sürekli çalışma süresi | >15 |
| Garanti | 3-5 yıl |
| Model numarası | GLC12-A |