| Işık kaynağı | Bir ana ışık ve altı yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 2200mAh şarj edilebilir Li-ion pil |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 230mA |
| Ana ışık Güç | 0,74W |
| main light current | 450mA |
|---|---|
| Power | 1.67W |
| Battery cycles | 1000cycles |
| Working Temperature | -40℃-+50℃ |
| Warranty | 1 Years |
| Hizmet vermek | OEM/ODM mevcut |
|---|---|
| Parlaklık | 12500 lüks - 25000 lüks |
| Model Hayır | GL4.5-A |
| Ana Işık Akımı | 450ma |
| Su geçirmez kale | IP68 |
| Öğe Adı | GS12-A |
|---|---|
| Ana ışık parlaklığı | 15000 Lux - 25000 Lux |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Pil döngüleri | 1200 çevrim |
| Lamba gövde malzemesi | Plastik |
| Renk | Şeffaf |
|---|---|
| Ana LED ömrü | 100000 saat |
| Kullanım | Endüstriyel, yangınla mücadele |
| Ömür boyu | 100, 000 saat |
| Süre | 16 saat |
| Akü kapasitesi | 6.8Ah şarj edilebilir lityum iyonlu batarya |
|---|---|
| Akü ömrü | 1200 Döngü |
| Giriş voltajı | AC85-265V |
| Aydınlık | 232lum |
| Montaj türü | Tavan montajı |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
|---|---|
| Aydınlık | 169 lum |
| Montaj Seçenekleri | Kask Klipsi, Manyetik Taban |
| Ayarlanabilir lamba tutucu | 90 ° |
| Özellik | Ayarlanabilir, taşınabilir, düşük güç göstergesi |
| Aydınlatma Süresi | 12 saat |
|---|---|
| Pil döngüleri | 1000 devir |
| Şok geçirmez | Evet |
| Başvuru | Madencilik, inşaat, endüstriyel |
| Ana ışık parlaklığı | 23000 lüks |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union |
| Yetenek temini | Ayda on bin |
| Menşe yeri | Çin |