| Işık kaynağı | 16 adet F5 Led |
|---|---|
| Lamba kabuğu rengi | Seçenek için Kırmızı / Mavi / Sarı / Sarı çok renkli |
| Aydınlatma Modları | 9 çeşit aydınlatma modu |
| Voltaj | DC4.5V |
| Güç | 5w |
| Işık kaynağı | 16 adet F5 Led |
|---|---|
| Lamba kabuğu rengi | Seçenek için Kırmızı / Mavi / Sarı / Sarı çok renkli |
| Aydınlatma Modları | 9 çeşit aydınlatma modu |
| Voltaj | DC4.5V |
| Güç | 5w |
| Pil Ömrü | 1200 Döngü |
|---|---|
| Özellikler | Suya Dayanıklı, Toz Geçirmez, Darbeye Dayanıklı |
| Işık kaynağı | NEDEN OLMUŞ |
| Montaj Tipi | Tavan montajı |
| Kullanım | Endüstriyel, yangınla mücadele |
| Gövde Malzemesi | ABS'ler |
|---|---|
| ürün renkleri | Turuncu, mavi, sarı, yeşil |
| Çalışma voltajı | 3.7V |
| Çalışma akımı | 50-150mA |
| Pil | Şarj edilebilir lityum pil |
| Pil | Lityum pili |
|---|---|
| güç tüketimi | 3W-10W |
| Malzeme | Yüksek mukavemetli ABS plastik ve alüminyum alaşımı |
| Su geçirmezlik derecesi | IP65 |
| Ömür | 100000 saat |
| Şarj Edilebilir Tip | - Evet. |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40 - 60 derece. |
| Özelleştirme | - Evet. |
| Lamba tipi | led çalışma ışığı |
| Renk | Siyah/Şeffaf |
| Şarj Edilebilir Tip | - Evet. |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40 - 60 derece. |
| özelleştirme | - Evet. |
| Lamba tipi | led çalışma ışığı |
| Renk | Sarı/Turuncu/Mavi |
| Işığın parçaları | Yan uyarı lambaları ve Merkezi çalışma lambaları |
|---|---|
| Işık kaynağı | 16 LEDS Tek Işık ve 12 Beyaz Yardımcı Işık |
| Merkezi çalışma ışığının ışık modları | Soğuk Beyaz-Sıcak Beyaz-Kombinasyon |
| Orta çalışma ışığının parlaklığı | 35lum-60lum-90lum |
| Merkezi çalışma ışıklarının parlaklığı | 1500LUX-2000LUX-3000LUX |
| aydınlık | 85 lümen |
|---|---|
| Mevcut | 180mA |
| Şarj yolu | USB şarj cihazı/beşik şarj cihazı/şarj cihazı rafı |
| Su geçirmez | IP68, |
| Işık kaynağı | LED |
| Modeli | GL-WF02 Led ikaz ışığı |
|---|---|
| Işık gücü | 0,08W |
| Depolama Sıcaklığı | -20~+80 ℃ |
| Işık modları | Döndür - Çift yanıp sönme - Tek yanıp sönme - Alternatif - SOS - Sürekli açık (düşük) - Sürekli açık |
| Şarj Süresi | 2 saat |