| Ürün Adı | Hepsi Bir Yapıda Kablosuz Led Maden Işıkları |
|---|---|
| Ip derecesi | IP67 |
| Işık akışı | 96lm |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Malzeme | ABS |
| Ürün Adı | 15000lux led kablosuz madenci lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | GL2.5-A Kablosuz Kapak Lambası |
|---|---|
| Parlaklık | 4000 LÜKS |
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
| Özellikler | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Ambalaj bilgileri | Paket bir ışık, bir talimat kılavuzu ve şarj cihazı içerir. |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, PayPal |
| Yetenek temini | Mont başına on bin |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ürün Adı | Kömür madencileri kafa lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Pil döngüleri | 1000 devir |
|---|---|
| Kullanımı | Madenci Çalışma Aydınlatması İçin Kullanılır |
| Parlaklık | 4000lüks |
| Pil Kapasitesi | 2.8Ah Şarj Edilebilir Li-ion Pil |
| Yaşam Süresi | 100000 saat |
| Ürün Adı | Msha Onaylı Akülü kapak lambaları |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | Güvenlik Madencileri LED Kap lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı | Bir ana ışık iki yardımcı ışık |
| Ana Işık Akımı | 400mA - 800mA |
| aydınlatma derecesi | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Pil Kapasitesi | 6,8Ah Li-ion pil |
| Ürün Adı | Yeraltı madencilerinin sert şapkalar için ışıkları |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 50°C |
|---|---|
| Malzeme | bilgisayar |
| Ana ışık parlaklığı | 5000 LÜKS |
| Ana ışık aydınlık | 96 LUM |
| Ana LED ömrü | 100000 saat |