| Ürün Adı | 15000lux led kablosuz madenci lambası |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-aux.-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | 6.8Ah LED kapak lambası yeraltı madenciliği |
|---|---|
| Lümen | 232 |
| Adlık Voltaj | 3.7v |
| Aydınlatma Modu | Work-Aux-SOS 3 aydınlatma modu |
| Güç | 1,78W |
| Ürün Adı | KL5LM LED Madencilik Lambası |
|---|---|
| aydınlatma derecesi | 10000lüks |
| Özellikler | Yüksek verimlilik, enerji tasarrufu, uzun ömür |
| Su geçirmez | IP68 |
| Işık kaynağı | LED |
| Uygulama | Madencilik, Tünelcilik, İnşaat vb. |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-+50℃ |
| Aydınlatma Derecesi | 2700K-6500K |
| Voltaj | AC85-265V |
| Su geçirmez | IP68 |
| Özellikler | Enerji Tasarrufu, Uzun Ömür, Yüksek Parlaklık |
|---|---|
| Model numarası | GL2.5-A |
| Ana LED süresi | 16-18 saat |
| IP Sınıfı | su geçirmez IP68 |
| Sürekli çalışma süresi | 15 saat |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Pil döngüleri | 1200 Döngü |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Gerilim | AC 100-240V |
| IP derecelendirmesi | IP68 |
| Kullanım | Tünel, madencilik, yeraltı. |
| Pil Kapasitesi | 6.6Ah Li-ion pil paketi |
|---|---|
| Ağırlık | 420g |
| Ana ışığın ömrü | 100000 saat |
| Lümen | 216 lümen |
| Su geçirmez | IP67 |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık ve İki yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 7800mAh Li-ion pil paketi |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ana ışık Güç | 1,67 W |
| Işık kaynağı | Bir ana ışık ve İki yardımcı ışık |
|---|---|
| Pil Kapasitesi | 7800mAh Li-ion pil paketi |
| İsimlendirilmiş voltaj | 3.7V |
| Ana Işık Akımı | 450mA |
| Ana ışık Güç | 1,67 W |